• Musselkanaal 3 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Krops, RobertOverige stafTeammanager
    Norder, JanTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 nov. 10:15Musselkanaal 3 - Kwiek 3Sportpark Musselkanaal
    1 dec. 11:00Groninger Boys 2 - Musselkanaal 3Sportpark West-End
    8 dec. 12:00Gieten 4 - Musselkanaal 3Sportpark de Goorns
    11 dec. 20:00Musselkanaal 3 - OZW 3Sportpark Musselkanaal
    15 dec. 10:15Musselkanaal 3 - Hoogezand 4Sportpark Musselkanaal
    22 dec. 10:15Musselkanaal 3 - Bellingwolde 2Sportpark Musselkanaal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 nov.Asser Boys 3 - Musselkanaal 30 - 17
  • Poulestanden Musselkanaal 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Musselkanaal 3220012396
    2Valthermond 52101712-53
    3Sellingen 2200237-40

    Poulestanden Musselkanaal 3 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rolder Boys 3110010373
    2Aengwirden 211008173
    3VKW 411008173
    4Beilen 411007073
    5Peize 311007073
    6Gruno 211009363
    7SC Erica 411007163
    8Beilen 311006153
    9FC Klazienaveen 211005053
    10Gieten 311007433
    11De Blesse 211005233
    12Heiligerlee 311005233
    13KSC 211003033
    14LSC 1890 411003033
    15Noordpool-U.F.C. 211005323
    16Nieuweschoot 211004223
    17OZW 311004223
    18v.v. Dronrijp 211003123
    19Musselkanaal 311002023
    20Zwartemeerse Boys 211006513
    21Gieten 511005413
    22SC Emmeloord 411004313
    23Havelte 211004313
    24Engelbert 311003213
    25Haren 211003213
    26RKO 211003213
    27Drachten 511002113
    28Gruno 411002113
    29v.v. Dronrijp 311001013
    30Heiligerlee 211004403
    31Borger 2 zo.11003303
    32Trinitas 211002203
    33De Sweach 211001103
    34Zuidhorn 211000003
    35DVC'59 200000000
    36Kwiek 400000000
    37Twedo 300000000
    38Bellingwolde 210014400
    39Beilen 610013300
    40FC Oldemarkt 310012200
    41Jubbega 410011100
    42Groen Geel 410010000
    43WKE '16 3100156-10
    44Noordster 3100145-10
    45De Blesse 3100134-10
    46Wacker 3100134-10
    47Harkstede 2100123-10
    48Pesse 2100123-10
    49Zevenhuizen 2100123-10
    50LAC Frisia 1883 3100112-10
    51V.V. Westerkwartier 2100112-10
    52Lemmer vv 2100101-10
    53SC Stadspark 3100135-20
    54NEC Delfzijl 2100124-20
    55Surhuisterveen 2100124-20
    56Thor 2100113-20
    57Kielwindeweer 1100102-20
    58Kwiek 3100147-30
    59Akkrum 3100125-30
    60Farmsum 3100125-30
    61FVC 4100103-30
    62Veelerveen 2100103-30
    63Hoogeveen 3100116-50
    64SVBO 2100105-50
    65Groen Geel 3100139-60
    66Titan 3100117-60
    67Stadskanaal 41001310-70
    68LAC Frisia 5100118-70
    69Stadskanaal 5100118-70
    70v.v. Diever-Wapse 2100107-70
    71VAKO 3100107-70

    Poulestanden Musselkanaal 3 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Aengwirden 200000000
    2Beilen 400000000
    3Beilen 300000000
    4De Blesse 200000000
    5Borger 2 zo.00000000
    6Drachten 500000000
    7v.v. Dronrijp 200000000
    8v.v. Dronrijp 300000000
    9DVC'59 200000000
    10SC Emmeloord 400000000
    11Engelbert 300000000
    12SC Erica 400000000
    13Gieten 300000000
    14Gieten 500000000
    15Gruno 200000000
    16Gruno 400000000
    17Haren 200000000
    18Havelte 200000000
    19Heiligerlee 300000000
    20Heiligerlee 200000000
    21FC Klazienaveen 200000000
    22KSC 200000000
    23Kwiek 400000000
    24LSC 1890 400000000
    25Musselkanaal 300000000
    26Nieuweschoot 200000000
    27Noordpool-U.F.C. 200000000
    28OZW 300000000
    29RKO 200000000
    30Rolder Boys 300000000
    31De Sweach 200000000
    32Trinitas 200000000
    33VKW 400000000
    34Zuidhorn 200000000
    35Zwartemeerse Boys 200000000

    Poulestanden Musselkanaal 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rolder Boys 3861154213319
    2Gieten 374122011913
    3Kwiek 384132523213
    4FVV 253111951410
    5Gieten 473132823510
    6Actief 483143127410
    7Musselkanaal 34301297229
    8Bellingwolde 24301245199
    9Hoogezand 472231226-148
    10Groninger Boys 28215931-227
    11Wedde 271331315-26
    12Asser Boys 37007474-700
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berends, RickTeamspelerAanvaller
    Borgesius, TonTeamspelerVerdediger
    Eikens, RobenTeamspeler
    Geerts, RobertTeamspelerAanvaller
    Hartman, RickTeamspeler
    Hoving, FrankTeamspeler
    Klinken, Dennis vanTeamspelerMiddenvelder
    Orsel, MilanTeamspeler
    Poker, Gert JanTeamspeler
    Schmitz, RobinTeamspeler
    Sluis, Ferdinand v.d.Teamspeler
    Teuben, NielsTeamspelerMiddenvelder
    Vos, KevinTeamspeler
    Weijnans, RonaldTeamspelerVerdediger
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.