• Musselkanaal 2 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Mensen, GeorgTechnische stafTrainer/coach
    Spiegelaar, NickOverige stafTeammanager

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 11:30Germanicus 2 - Musselkanaal 2Sportpark de Pampert
    10 okt. 10:15Musselkanaal 2 - Zuidwolde 2Sportpark Musselkanaal
    24 okt. 11:00SC Erica 2 - Musselkanaal 2Sportpark De Veenschappen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 sep.Musselkanaal 2 - vv Sweel 22 - 2
    19 sep.Musselkanaal 2 - Nieuw Buinen 28 - 3
  • Poulestanden Musselkanaal 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Emmen 211003033
    2Steenwijkerwold 211002023
    3Zuidwolde 211001013
    4Germanicus 210103301
    5Raptim 310103301
    6Musselkanaal 210102201
    7vv Sweel 210102201
    8Valthermond 200000000
    9SC Erica 2100101-10
    10SVV'04 2100102-20
    11EMMS 2100103-30

    Poulestanden Musselkanaal 2 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Stadskanaal 222008266
    2Musselkanaal 2210110643
    3Nieuw Buinen 22002313-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Appeldorn, CristianTeamspelerAanvaller
    Banus, BjornTeamspeler
    Boeijing, MathijsTeamspelerMiddenvelder
    Boven, Roel vanTeamspelerAanvaller
    Drenth, JeroenTeamspelerVerdediger
    Hendriks, RickTeamspelerVerdediger
    Kuiper, AlwinTeamspelerVerdediger
    Mensen, RoyTeamspelerVerdediger
    Miegielsen, DaveyTeamspelerDoelverdediger
    Plaggenborg, HenriTeamspelerMiddenvelder
    Potze, FerryTeamspelerMiddenvelder
    Potze, RikTeamspelerAanvaller
    Scholte Aalbes, JeffreyTeamspelerVerdediger
    Speelman, FlorisTeamspelerVerdediger
    Teuben, RikTeamspelerVerdediger
    Theuns, JimTeamspeler
    Veenhoven, NiekTeamspelerMiddenvelder

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.