• Beste Groenwitter,

    v.v. Musselkanaal 1 is afgelopen zondag kampioen geworden van de derde klasse C! Een geweldige prestatie waar wij als bestuur enorm trots op zijn!  Uiteraard willen we dit, samen met jullie, vieren. Komende zondag is er vanaf 16.30 uur een kampioensfeest in de kantine. Om ongeveer *17.30 uur* verwachten wij de spelers terug van hun rondtocht door Musselkanaal i.s.m. Teuben Transport. Komt allen!

    Maar eerst wordt er nog gevoetbald. Om 14.00 uur speelt het eerste tegen Gieten 1 in Gieten. Het zou natuurlijk erg leuk zijn als daar veel supporters bij aanwezig zijn. Je kunt met eigen vervoer komen, maar je kunt ook mee met de supportersbus. Geef je hiervoor op via bestuur@vvmusselkanaal.nl. De kosten zijn 5 euro per persoon. Let op: vol is vol!

    Het bestuur heeft besloten geen receptie te houden. Hopelijk tot zondag!

    Met vriendelijke groet,
    Bestuur v.v. Musselkanaal