Bezoek ons ook op social media:

Bradley (JO9-4) scoort drie keer tegen SC Erica (07-04-2018)

Het was een mooie voetbalochtend en de reis ging vandaag naar Erica.
Een aantal spelers waren nog zeer blij met hun gewonnen bingo-prijs. Waarschijnlijk lagen de prijswinnaars iets te laat op bed gisteren, want de jongens en meisjes van Erica stonden binnen een mum van tijd op een ruime voorsprong.
Voor de rust wist Bradley nog twee mooie doelpunten te maken, maar de tegenstander was vandaag iets te sterk.

Na de keeperswissel had Leon nog een paar goede reddingen en één keer werd hij door Anouk geholpen. Justin had vervolgens nog een paar kleine kansjes, maar de keeper van Erica lette goed op. Het was toch weer Bradley die scoorde en dus maakte hij deze ochtend drie doelpunten.
De wedstrijd ging uiteindelijk met 21-3 verloren en op kunstgras groeien geen bloemen!

Wij steunen:

Sponsoren: