Bezoek ons ook op social media:

Dames 1 behalen verdiende 3e plek en dus kans op promotie

De Dames 1 moesten afgelopen zaterdag uit naar Gorecht en hadden maar één doel, "winnen".  Dit om de simpele reden om de 3e plek veilig te stellen en daardoor in de race te blijven om te promoveren naar de 2e klasse.


Musselkanaal begon veel te slap aan de wedstrijd en Gorecht dat nog streed tegen degradatie straft dat dan ook af door op 1-0 te komen. De dames werden wakker geschud en beseften dat ze uit hun slaapmodus moesten komen. In een rap tempo werd de 1-0 achterstand omgebogen naar een 1-5 ruststand. De tweede helft werd sterk begonnen en bleven de doelpunten oplopen, namelijk naar 1-12.  De doelpunten kwamen op naam van Mandy ( 8x), Renate, de assistenkampioen, scoorde er twee en Nadieh en Elisabeth maakten er elk één. Een mooie teamprestatie wat een mooi toetje tot gevolg krijgt! Aanstaande zaterdag spelen de dames thuis om 14.30 uur tegen de dames 1 van SJO JV Oostenburg en een week later volgt de return in Oosterwolde.

Reporter Sjoerd G.

 

 

 

Wij steunen:

Sponsoren: