Bezoek ons ook op social media:

Wedstrijdverslag Musselkanaal JO13-1

Heiligerlee JO13-1 - Musselkanaal JO13-1

01 april 2017

We moesten zaterdag ochtend naar Heiligerlee uit .


We wisten dat het een moeilijke wedstrijd zou worden want Heiligerlee is de koploper. In de eerste helft kwam Heiligerlee op voorsprong nadat Gerben al eerst een geweldige redding moest maken even later werd het 2-0 voor Heiligerlee uit een corner. Helaas werd het voor rust werd ook nog 3-0.

In de 2e helft waren we beter dan Heiligerlee we maakte nog een doelpunt door Niels die keihard uithaalde en via binnenkant paal in het net belande. Heiligerlee scoorde ook nog een doelpunt het werd 4-1. Volgende week spelen we tegen Wildervank waar we meer kans tegen maken.

Mark

Teampagina JO13-1

Wij steunen:

Sponsoren: