Bezoek ons ook op social media:

Wedstrijdverslag Musselkanaal JO9-1

18 maart 2017

Musselkanaal JO9-1 – VKW JO 9-2


Boaz en Lotte waren er niet, Boaz heeft een gebroken arm en Lotte was ziek. En dus hadden we geen wissels. We kwamen vrij snel met 1-0 voor door een doelpunt van Sam. We waren wel sterker omdat de tegenstander niet zo goed was. Later maakte Sam nog een goal en gingen we met 2-0 de rust in. De eerste helft ging niet zo goed, we waren nog niet zo goed wakker. We moesten om 9 uur voetballen.

De tweede helft ging veel en veel beter dan de eerste helft. In het begin van de tweede helft, heeft Sam weer gescoord. De vierde doelpunt heeft Sam ook gemaakt. Daarna heeft Sam nog twee doelpunten gemaakt. En 1 was een hele mooie kopbal. Kyan heeft ook twee doelpunten gescoord. Ook ik heb nog een doelpunt gemaakt. Mijn doelpunt kwam boven in de kruising. Boaz ging nog bij ons kijken. Het hele team heeft super goed gevoetbald. De tegenstander vond het niet leuk dat ze verloren hadden, ze moesten huilen.

We hebben met 9-1 gewonnen.

Tijn Schulte

Teampagina JO9-1

 

Wij steunen:

Sponsoren: