Bezoek ons ook op social media:

Wedstrijdverslag Musselkanaal JO13-1

BTC JO13-1 - Musselkanaal JO13-1

11 maart 2017

Toen we op het sportpark de Hardenberg aankwamen wisten we al dat het een moeilijke pot werd.


Al vrij snel kwamen we op achterstand kort daarna werd de tweede al gescoord toen hadden ze een paar kansen alleen die misten ze en toen kwam de derde, uiteindelijk gingen we dus met 3-0 achterstand de rust in en er werd gezegd dat iedereen alles moest geven.

Ik vind dat we dat ook hebben gedaan de tweede helft. De tegenstander liep vaak buitenspel maar in de tweede helft hebben ze jammer genoeg wel nog 2 keer gescoord. Wel hebben we een paar tegen gehouden en één keer had de keeper hem eerst een paar keer toen had een speler hem uit het goal gehaald en toen nog een speler en werd het uiteindelijk een corner maar daar was niks mee gedaan.

Ook wij hadden wat kansen alleen die waren helaas niet gescoord. We hebben jammer genoeg met 5-0 verloren maar de tweede helft ging wel een stuk beter.

Jort

Teampagina JO13-1

Wij steunen:

Sponsoren: