Bezoek ons ook op social media:

Kaartenactie FC Groningen

In het kader van het Amateurconvenant tussen Musselkanaal en FC Groningen krijgen jullie de mogelijkheid om tegen een gereduceerd tarief een wedstrijd van FC Groningen te bezoeken.
De eerstvolgende kaartenactie betreft de wedstrijd op zaterdag 25 februari die de FC Groningen speelt tegen FC Utrecht. Deze wedstrijd begint om 18.30 uur en de kaarten die normaal 21 euro kosten worden nu aangeboden voor 10,00 euro. Een mooie mogelijkheid om als teamuitje eens een wedstrijd van de FC Groningen te bezoeken. Gezien de te verwachten belangstelling moet er 1 februari een bestelling naar de FC Groningen toe. Opgave en bestelling kan via mail naar: btenhoff@gmail.com of telefonisch 06-39197071.

Met vriendelijke groet,
Niek Hollewand,
Marketeer FC Groningen

 

 

Wij steunen:

Sponsoren: