Bezoek ons ook op social media:

Verbouwing kantine tijdens de winterstop

Vanaf maandag 19 december ondergaat de kantine van de vv Musselkanaal zijn geplande metamorfose en zal op vrijdag avond 3 februari zijn deuren weer openen.


Er wordt momenteel hard gewerkt aan de geplande verbouwing van de kantine, een nieuwe bar en kastenwand zijn al in bestelling, vloeren en plafond zijn ook al uitgezocht. Wat volgt is een plan van aanpak voor de komende weken om alles goed te laten verlopen.

Tijdens de jaarvergadering van 16 december zullen we hier meer informatie over geven.

We zullen op vele mensen van vv Musselkanaal een beroep doen om ons te helpen om deze mooie klus te gaan klaren. Samen zijn we sterk.

Tijdens onze laatste thuis wedstrijd morgen middag tegen Gieten kunnen de laatste steentjes worden gekocht buiten bij de poort onder verkoop leiding van jongens uit de selectie van heren 1.  Alvast dank !

Bestuur vv Musselkanaal

Wij steunen:

Sponsoren: