Bezoek ons ook op social media:

Grote verloting v.v. Musselkanaal

UPDATE 11-11-2016:
Gisteren moest het geld van de loten zijn ingeleverd. Tot aan vandaag, vrijdag 11 november, is er van 264 boekjes het geld weer ingeleverd. Helaas zijn er boekjes weer ingeleverd waar geen lot van verkocht is en van een boekje waren er welgeteld twee loten gekocht. In totaal gaat dit om vijf boekjes, helaas de brief die bijgesloten was niet gelezen denken we.
33 leden moeten de loten dus nog afrekeken, ondanks dat er meerdere keren gevraagd is om het geld in te leveren gebeurt dit niet. Allerlei excuses worden verzonnen waarom ze niet zijn afgerekend. Heel jammer. We zouden de namen ook op de website kunnen plaatsen maar of dat zin heeft?!
Maar we gaan er vanuit dat zaterdag het geld nog wordt ingeleverd.
Hieronder hebben we even een overzicht van gemaakt van de teams en vermeld hoeveel spelers/leiders van dat team het geld nog moeten inleveren. 

F3/1    B1/2
E1/1    A2/4
E3/2    A1/5
D1/1    VR1/1
D3/2    1e/4
C1/4    2e/1
C2/2    3e/2
           4e/2
           5e/2

Succes nog met de verkoop,

Bestuur VV Musselkanaal

Wij steunen:

Sponsoren: