Bezoek ons ook op social media:

Nog een paar plekken vrij voor de Pupillenscheidsrechter cursus

Op donderdag 20 Oktober ( herfstvakantie!) aanvang 10.00 uur in de kantine van de vv Musselkanaal organiseert de KNVB samen met de club een pupillenscheidsrechtercursus.


Ben je 12 jaar of ouder dan bied de club je deze cursus aan, tijdens deze korte cursus leer je de spelregels voor 7 tegen 7 wedstrijden. Het leiden van 7 tegen 7 oefen je in de praktijk. Na de opleiding kun je wedstrijden van de E en F junioren ( JO11 & JO9 ) leiden.

De kosten van deze cursus worden door de VV Musselkanaal betaald. Wij investeren graag in toekomstige Bjorn Kuipertjes! Geef je op bij de club zodat we je tijdig kunnen inschrijven. Contactpersoon: Erik Meezen  

Email:erikmeezen@ziggo.nl  

Of bel 0599-412766

Vol = Vol ( max. 18 personen )

Wij steunen:

Sponsoren: