Bezoek ons ook op social media:

Indeling VV Musselkanaal 3C seizoen 2016-2017

De indeling van Musselkanaal 1 is al een tijdje bekend maar was nog niet op de site verschenen. Hieronder tref je de indeling aan. Waarschijnlijk wordt vrijdag 15 juli ook het wedstrijdprogramma bekend en dat zal dan ook geplaatst worden.

Asser Boys
Bargeres
CEC (Emmer-Compascuum)
Dalen
Gieten
Leo (Loon)
Musselkanaal
Sleen
Stadskanaal
SVV´04 (Schoonebeek)
Ter Apel´96
Titan(Nieuw-Weerdinge)
Twedo(Veenoord/Nieuw-Amsterdam)
Zwartemeer

Het bekerprogramma is inmiddels wel al bekend. Musselkanaal is ingedeeld in een poule met drie ploegen.
Op zondag 21 augustus speelt Musselkanaal uit tegen SVBC (Barger-Compascuum) om 14.00.
Op zaterdag 27 augustus speelt Musselkanaal een thuiswedstrijd om 17.00 uur tegen De Treffer'16 uit Tweede Exloermond. Pikant detail is dat Dick Zuur daar de trainer is en Dick Zuur was vorig jaar nog een tijdje trainer van onze B-junioren.

 

 

Wij steunen:

Sponsoren: