Bezoek ons ook op social media:

Batse jeugdvoetbaltoernooi zeer succesvol verlopen.

Het was lang geleden dat er auto's geparkeerd moesten worden bij de Chinees, een topdrukte dit weekend op het sportpark van de vv Musselkanaal. Vrijdag en Zaterdag werd het jaarlijks jeugdvoetbal toernooi gehouden: "Batse toernooi".  


74 clubs uit de regio voetbalden voor een goed doel en wel geld ophalen voor kinderen die in een moeilijke tijd een lach kunnen gebruiken van de Clini Clowns. Wat duidelijk werd is dat het toernooi een zeer goede naam heeft gekregen. De verenigingen vonden het een super georganiseerd toernooi waar de kinderen met veel plezier aan mee doen. Dit is precies wat we graag wilden drie jaar terug. 

Alle vrijwilligers, van scheidsrechter, barpersoneel, Super groente en Fruit, Rianne van de EHBO, organisatie, sponsoren en iedereen de mee heeft geholpen BEDANKT !

En ook alle kinderen, begeleiding van alle voetbal elftallen bedankt voor jullie bijdrage !

Voor alle foto's verwijzen wij u graag naar het facebook pagine van het Batse toernooi ! Een sfeer impressie : https://www.youtube.com/watch?v=ZII3GvyaBlY

 

Wij steunen:

Sponsoren: