Bezoek ons ook op social media:

Musselkanaal C1 Kampioen

Zaterdagmiddag 7 mei is Musselkanaal C1 kampioen geworden in de 2e klasse 17. Door een 4-1 zege in Zuidbroek op ZNC C1 werd de ploeg van trainer Hendrik Melgers en leiders Harold Stoker en Bert Schulte onbereikbaar voor de concurrentie. Na drie minuten scoorde Dion Schomaker de 0-1, Melvin Wiering maakte de 0-2. ZNC C1 scoorde voor de pauze nog de 1-2.


In de tweede helft was het Lennart Fehrmann die de score verhoogde naar 1-3. Uiteindelijk was het keeper Edwin Melgers die de eindstand van 1-4 op het scorebord bracht. Hij wist de gegeven strafschop te benutten. Met nog 1 wedstrijd te gaan tegen rode lantaarndrager SJO ZVC'14 C1 bedraagt de voorsprong op naaste concurrent BATO C1 zes punten. C1 wist maar liefst 131 keer te scoren en men kreeg 20 tegengoals. Met recht de terechte kampioen dus. Namens iedereen van de VV Musselkanaal gefeliciteerd met de behaalde titel.

Wij steunen:

Sponsoren: