Bezoek ons ook op social media:

TC organiseert informatieavond

De Technische Commissie organiseerde afgelopen woensdagavond voor trainers en leiders van de D, E en F jeugd een informatieavond. Zo’n vijftien personen waren aanwezig. Jeroen van der Laan opende de avond, daarna kregen de aanwezigen van Wessel Woortman informatie over de opzet van de trainingen, doelstellingen van een training en verschillende trainingsvormen. Ook kregen de trainers en leiders een boekwerk met allerlei soorten trainingen die ze naar hartenlust kunnen gaan gebruiken. Daarna gaf Henk Honken informatie over omgaan met jeugd & voetbal en de manieren waarop je het beste de junioren kunt gaan coachen. Bij beide onderwerpen werden er diverse vragen gesteld en druk gediscussieerd over de problemen waar men tegen aanloopt maar ook de succesverhalen en positieve ontwikkelingen. Al met al een leuke zinvolle avond voor een ieder die aanwezig was en zeker weer een stap voorwaarts voor de jeugd van vv Musselkanaal.


Doelstelling van de training

 

 
 

Leren omgaan met bal

  • Heel veel bal contacten (oefening baat kunst)
  • Veel bewegen
  • Oefeningen van makkelijk van moeilijk
  • Veel wedstrijdvormen /partijvormen
  • Maak de zwakste schakel beter

 

 

 

 

 

 

 

Waarom zijn coaches zo belangrijk

u Waardevolle levenservaring voor de jonge sporter

u Bijdrage leveren aan hun persoonlijke en sportieve ontwikkeling

u Gedrag van de coach beïnvloedt het zelfbeeld van de jonge sporter

u  Wees vooral jezelf….. maar….

Wij steunen:

Sponsoren: