Bezoek ons ook op social media:

Begeleiding en Staf F junioren vermaken zich in Cambodja.......

Aangezien betrokkenheid bij een voetbalvereniging niet alleen kan bestaan uit training geven en wedstrijden begeleiden, zijn de leiders en trainers van onze F pupillen met aanhang afgelopen zaterdag gezellig een avond uit geweest.


Het idee kwam bij één van de trainers vandaan op zomaar een dinsdagavond nadat een periodieke vergadering ongeveer een uur voorbij was.Zo zie je maar weer dat de beste ideeën pas ná een vergadering ontstaan. Hij wist wel ergens in die Heimat een 5 sterren restaurant voor ons waar wij met z’n allen zeer welkom waren.Nadat er een datum was geprikt waarop de meesten van ons een gaatje in hun agenda hadden gevonden werd er op 9 april om 18.30u verzameldbij ons sportpark om met maar liefs 18 personen te vertrekken naar het pittoreske Haren, waar wij tegen 19.00u arriveerden.Zeer warm werden we verwelkomd door de eigenaar,  een soort Cambodjaans/Duitse versie van Willem Ruis. Hij had geen last van ADHD, wij hadden er wel last van maar voor de rest een gouden kerel alsmede zijn schat van een vrouw. We hebben met zijn allen heerlijk genoten van het buffet en van de inhoud van de koelkast die ons werd toegewezen. Na ca. 2,5 uur, 25 loempiaatjes, 3 kilo rijst, 2 kilo (Tieben) vlees en 2 sterke moppen van Willem gingen we retour naar Musselkanaal. Hier werd nog even flink na gefeest bij de Gelegenheid waar het zo langzamerhand weer zondagmorgen begon te worden. Het was een zeer geslaagde avond en zeker voor herhaling vatbaar. 

Bij deze ,namens iedereen die aanwezig was, Jan (de motor achter het hele gebeuren)hartelijk bedankt voor deze zeer geslaagde avond.

 

Wij steunen:

Sponsoren: