Bezoek ons ook op social media:

Musselkanaal C1 dankt hun sponsoren

De jongens van VV Msselkanaal C1 hebben nieuwe kleding en tassen in ontvangst mogen nemen met dank aan de sponsoren. C1 wil de sponsoren nogmaals bedanken voor de kleding en tassen, zonder hen was dit niet mogelijk geweest. C1 doet het supergoed in de competitie en zijn op dit moment koploper in de tweede klasse.

Helaas konden onderstaande sponsoren niet aanwezig zijn om samen met de C1  op de foto te gaan.
Shell de IJzeren Klap Musselkanaal
De Jonge Sport Stadskanaal
Restaurant Ramses Musselkanaal
Dak Techniek M.S.K. 

Namen bij de foto: boven van links naar rechts:
Simon en Barbara Strockmeijer (Strockmeijer geluid en licht), Peter Rolfes (De Gelegenheid), Harold Stoker ((Stoker Keukenmontage), Hendrik Melgers, Melvin Wiering, Mitchell Anakotta, Dennis Kuiper, Roy Stoker, Arvid Oost, Lennart Fehrmann, Rik Schulte, Jos de Boer, Hermen Schomaker en John Tonnis (van Firma 58) en Frank Westen (Westen tapijt en wonen).
Onderste rij:
Sten Schulte, Dion Schomaker, Derk Arnoldus, Edwin Melgers, Milan Moesker, Dion Bunk en Robin van der Dries.

Wij steunen:

Sponsoren: