Bezoek ons ook op social media:

Nieuws vanuit de Technische Commissie

Afgelopen weken hebben vanuit de Technische Commissie (TC) gesprekken plaatsgevonden met de jeugdtrainers. Wij als TC zijn blij te horen dat alle trainers zeer enthousiast waren over hun teams en de vereniging. Bijna allemaal hebben ze de intentie om ook volgend jaar nog  trainer te zijn bij VV Musselkanaal.

Voor de A, B en C junioren zijn de trainers al vastgelegd. Voor een eventuele A2 en/of B2 proberen we ook z.s.m. een invulling aan te geven. De lagere junioren (D,E en F teams)  is mede afhankelijk van het aantal teams maar ook hier hebben we goede hoop dat voor het volgende seizoen alle teams de juiste begeleiding krijgen.
Voor A1 is Wessel Woortman vastgelegd, voor B1 Hendrik Melgers, voor C1 Kars Wiering en voor C2 Marlin Dekker.
Alle trainers waren zeer tevreden over hun huidige team en zien nog genoeg potentie om dit verder uit te bouwen.

TC vv Musselkanaal

Wij steunen:

Sponsoren: