Bezoek ons ook op social media:

vv Musselkanaal scoort munten bij de Poiesz/Tussenstand per 7 maart

Vandaag stonden er de hele dag voetbalsterren van de vv Musselkanaal in de supermarkt POIESZ om de muntenactie te ondersteunen.


Met deze mooie actie is het de bedoeling om zoveel mogelijk munten voor je vereniging te scoren en aan het eind is er een mooi geld bedrag op te halen in Leeuwarden tijdens het jaarlijkse gala van Poiesz. Vorig jaar leverde dat de club een geld bedrag op van liefst  €  1275,00. Van dit bedrag werden nieuwe trainingsballen voor de jeugd gekocht.

Vandaag werden er Donuts verkocht en dat leverde de club aardig wat munten op! Deze actie loopt nog een poosje en als u een groenwit voetbalhart heeft, of u kinderen en of kleinkinderen zitten op voetbal?

STEUN ZE DAN EN DONEER UW MUNTEN IN DE KOKER VAN DE VV MUSSELKANAAL!

Wij danken u bij voorbaat.

Tussenstand per 1 maart weten, klik dan op onderstaande link:

/upload/custom/Tussenstand_Poiesz_11.docx

Wij steunen:

Sponsoren: