Bezoek ons ook op social media:

Junioren vv Musselkanaal zweten in de zaal

Afgelopen week werd door de technische commissie een onderling zaalvoetbaltoernooi georganiseerd. Eerst speelden de A en B junioren een zondagmiddag een toernooi, afgelopen zondag was het de beurt aan de C en D junioren. Meer dan 70 voetballertjes lieten zien dat zaalvoetbal ook erg leuk is.

Bij de A/B junioren was het team van Arsenal met Roben Eikens, Niek Bos, Aron Berends, Jim Theuns en Kelvin Anakotta de beste. Bij de C/D junioren won Everton overtuigend. Rick Tieks, Lennart Fehrmann, Sten Schulte, Owen Corpeleijn, Jort Broekhuizen en William Lesterhuis waren door dit Engelse team gecontracteerd. Dit alles onder prima leiding van de scheidsrechters Dennis Kuiper, Jorn Wiekens en Leon Honken.

Gezien de enthousiaste reacties zeker voor herhaling vatbaar.

Wij steunen:

Sponsoren: