Bezoek ons ook op social media:

Succes Musselkanaal C1 in de zaal

Op 22 december van het vorig jaar deed Musselkanaal C1 mee aan het Milk Boarding toernooi wat gehouden werd in het Insdoor Soccer Centre aan de Ulgersmaweg in Groningen. Het Indoor Soccer wordt gespeeld op een veld van 15x30 meter met netten er om heen. De bal blijft dus constant in het veld/spel.

In de poule wedstrijden moest Musselkanaal C1 aantreden tegen Hoogeveen, Wildervank, Broekster Walden, Borger en Frisia. Middels uitstekend voetbal werd de eerste plaats gehaald in de poule. In de kruisfinale moest er worden gespeeld tegen Hoogeveen C1. Dat werd maar liefst een 8-2 zege. De finale moest toen tegen Valthermond C1. Die werd helaas met 4-1 verloren maar toch kunnen de jongens en leiding terugkijken op een prima prestatie.
Op de foto de jongens van C1 die meegespeeld hebben.

Wij steunen:

Sponsoren: