Bezoek ons ook op social media:

Uitslag kaartavond 30 november

Vrijdag 30 november stond weer een kaartavond op het programma. In totaal kwamen 34 personen naar het clubgebouw om hun kaartkunsten te etaleren.
Bij de klaverjassers was het opmerkelijk dat de jongste klaverjasser, Niek Tieben, met de 1e prijs naar huis ging en de oudste speler, Jan Meijer, met de 2e plaats aan de haal ging. Verder kan worden gezegd dat de vv Musselkanaal Henk Tieben een cursus "punten tellen en invoeren" gaat aanbieden. Ook op cursus gaan Jos Buurman en Jan de Vries omdat ze in de laatste ronde een diepterecord behaalden met 655 punten; nog nooit eerder vertoond!
Bij het jokeren liet Herman Rolfes zien dat hij niet voor niets een cursus had gevolgd en met duidelijke cijfers de 1e plaats binnenhaalde. In euforiestemming (of was de oorzaak toch berenburg) gaf Herman aan dat hij ook de volgende keer met de 1e plaats gaat afsluiten. Organisator van het jokeren, Abel Scholtens, stuurt derhalve een aantal spelers op cursus om dat te voorkomen!
Door op de link hieronder te klikken zie je de uitslagen.

Wij steunen:

Sponsoren: