Bezoek ons ook op social media:

AED Cursus op 1 februari

Zoals jullie misschien wel al weten heeft de VV Musselkanaal een AED apparaat ontvangen van een gulle gever. Hopelijk hoeven we het apparaat nooit te gebruiken. Mocht dat echter wel zo zijn dan moeten we wel weten hoe dit apparaat werkt.
Daarom organiseren we een curcus en wel op vrijdag 1 februari 2019. De cursus wordt gehouden in de kantine van 19.30 uur tot ongeveer 21.30 uur. De cursus wordt verzorgd door de heer Randal Pater van Stichting Groningen HartVeilig. Aanmelden kan bij Niels Teuben per mail: nielsteuben@hotmail.com
Bij de aanmelding graag je naam, geboortedatum en mail adres vermelden. Aanmelden kan tot en met 18 januari 2019. De kosten voor deze cursus zijn nihil. Ook hiervoor hebben we twee gulle gevers gevonden.

Het bestuur

Wij steunen:

Sponsoren: