Bezoek ons ook op social media:

JO19 compleet in het nieuw door Admive

Dankzij sponsor Admive, met als eigenaar Marcel Rep, heeft het team JO-19 van de VV Musselkanaal een compleet nieuwe tenue ontvangen, zoals: wedstrijdkleding, trainingspakken, shirts en nieuwe tassen.

Langs deze weg willen de jongens van JO-19 en de VV Musselkanaal de sponsor heel hartelijk bedanken!

Marcel Rep: Vanuit mijn onderneming adviseer ik organisaties bij de optimalisering van hun bedrijfsprocessen. Deze adviezen implementeer ik door op interimbasis een managementfunctie in te vullen. Daarnaast word ik in gezet als crisismanager of projectmanager van complexe multidisciplinaire projecten.
Wat is de link met voetbal, tja eigenlijk helemaal niets………
Waarom ondersteun ik dan de JO-19 van VV Musselkanaal, dat is best simpel.
Mijn onderneming staat altijd vol in de dynamiek, daarmee is reclame in een sportieve(faire) omgeving waarin strijd competitie en resultaat prominent aanwezig is goed op zijn plaats.
Ik hoop dat dit team met hun nieuwe uitrusting een sportief seizoen zal hebben met natuurlijk het best mogelijk resultaat.

 

Wij steunen:

Sponsoren: