Bezoek ons ook op social media:

Een fraaie zondagochtend

Zondagochtend 7 oktober 2018, een fraaie zondagmorgen die me naar het Wetraveld van de VV Musselkanaal bracht. Om 10.00 uur trapten daar Musselkanaal 5 tegen CEC 3 af onder leiding van scheidsrechter Jan Haandrikman. Met mij hadden 22 andere toeschouwers de weg naar dit veld gevonden. Musselkanaal 5 had na twee wedstrijden vier punten verzameld en stond zowaar op een 2e plaats. Eerste verrassing was dat good-old Henk Teuben niet speelde. "Er konden maar zestien spelers op het wedstrijdformulier. Ik had even gekeken naar de tegenstanders en er waren veel jonge spelers bij. Het lijken wel A-junioren, hoewel ik die rechtsback er waarschijnlijk wel had uitgelopen", aldus Henk. Het duurde niet al te lang tot CEC aan de leiding kwam. Gegrabbel van keeper Harry Mensen betekende de 0-1. Niet veel later ook al de 0-2. Toch kwam het vijfde weer terug door een treffer van Tim Klok, 1-2.(zie foto) Nog geen minuut later ook alweer de 1-3. CEC was inderdaad de wat jongere ploeg en daarom kwamen ze ook op een 5-1 voorsprong. Toch maakte Erik Lesterhuis ook weer een goal en hij bracht de stand op 2-5 wat ook de ruststand betekende. Dat er vijf wissels waren kwam goed uit omdat Jesper Klok wegens een blessure er uit moest. Alfa was zijn vervanger. Leider Lars Becker gaf hem de nodige tactische aanwijzigingen. "Where do you play, you play forward, wo spielst du, du musst spielen im mittelfeld", daarna sprak Lars nog een andere taal wat zelfs ik niet kon verstaan en ik denk Alfa ook niet maar hij balde lekker mee. In de pauze gingen er drie spelers uit die naar Emmen-Fortuna Sittard gingen. Ja zo zijn de leiders snel door de wissels heen. In de tweede helft moest ook nog eens Harry Wiekens de strijd laten voor wat het was wegens een blessure. Direct na de pauze scoorde invaller Ronnie Mensen de 3-5. Zoveel doelpunten brengt de mens in de war. De leiders waren er heilig van overtuigd (het was ook zondag) dat het 4-5 was!!!. CEC scoorde weer en toen was het 3-6 of 4-6. Het vijfde bleef het proberen en CEC moest zowaar even de botte bijl hanteren. Scheidsrechter Haandrikman moest iemand van CEC geel geven na een charge op Peter Miegielsen. Tien minuten voor het einde scoorden de gasten de laatste goal,
3-7. Ook leiders Harold en Lars waren tot de conclusie gekomen dat het inderdaad 
3-7 stond. Niet veel later floot Jan voor het einde. De hoge verwachtingen zijn iets getemperd want het vijfde staat nu op een zesde plaats. Met zulks mooi weer en zulks leuk voetbal en wat geouwehoer is het niet verkeerd om op de zondagmorgen eens bij het vijfde te kijken. Heren bedankt.

T. Oeschouwer

Wij steunen:

Sponsoren: