Bezoek ons ook op social media:

Albert Kamps stopt bij Musselkanaal

De wegen tussen trainer Albert Kamps en Musselkanaal scheiden per direct.

Om gezondheidsredenen heeft Kamps tot zijn spijt moeten besluiten om zijn taken neer te leggen. Albert kampte al langer met gezondheidsklachten en heeft nu dit drastische besluit moeten nemen.

Kamps baalt verschrikkelijk van het besluit dat hij heeft moeten nemen maar zag geen andere oplossing. "Ik heb het afgelopen jaar twee hele zware operaties gehad, die nogal een aanslag op mijn lichaam zijn geweest. Er stond een behoorlijke herstelperiode voor, maar ik had verwacht dat ik weer fris aan het nieuwe seizoen kon beginnen."

Kamps die aan zijn tweede termijn bezig was in Musselkanaal heeft dan ook stevig de balen dat hij het project niet  kan voortzetten. "Samen met Wessel Woortman waren we een nieuwe weg in geslagen om er voor te zorgen dat Musselkanaal de komende jaren een stabiele derde klasser zou gaan worden."

Wij steunen:

Sponsoren: